











Optyka Łazarowicz to uznany zakład optyczny zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, nieprzerwanie prowadzący działalność od 1980 roku. Jest to najdłużej istniejące przedsiębiorstwo z branży optycznej w swoim regionie. Firma została założona przez Jana Łazarowicza – dyplomowanego optyka z wieloletnią praktyką oraz członka Śląskiego Cechu Optyków. Jego zaangażowanie zostało wyróżnione Honorową Odznaką Cechu Rzemiosł Różnych. Długoletnia tradycja rodzinna oraz historia działalności optycznej są filarem prowadzonej działalności.
Przedsiębiorstwo świadczy pełny zakres usług związanych z ochroną wzroku. Zespół specjalistów, w tym lekarze okuliści współpracujący z firmą od lat 90., przeprowadza profesjonalne badania wzroku dzieci oraz dorosłych, korzystając z nowoczesnych technologii okulistycznych. Oferta obejmuje dobór okularów korekcyjnych dla różnych grup wiekowych, łącznie z okularami do pracy przy komputerze.
W asortymencie Optyki Łazarowicz znajdują się rozmaite soczewki okularowe i kontaktowe, modne oprawki, w tym autoryzowane modele marek takich jak Ray-Ban i Vogue. Firma realizuje również specjalistyczne usługi montażu oraz szlifowania soczewek wszystkich typów, a także profesjonalne naprawy okularów. Długotrwała umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz współpraca z wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami potwierdzają wysoki standard usług i silną pozycję firmy na rynku.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 48 | 4.9 / 5 | |
| 14 | 5.0 / 5 |